МИ СВІЙ ВИБІР ЗРОБИЛИ

Напередодні президентських виборів КОЖНИЙ ГРОМАДЯНИН МАЄ УСВІДОМЛЮВАТИ ВЛАСНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА ЇХНІЙ РЕЗУЛЬТАТ. Націоналістів зобовязує до цього чин наших великих попередників, для яких свобода була найвищою цінністю, а Україна  — безцінним скарбом. Ми свідомі загрози, що нависла над Україною в результаті російської агресії, безкарної вакханалії «руского міра» на українській землі, відсутності монолітної єдності українців у тривожний для нашої Вітчизни час, засилля олігархічних кланів, більшість з яких патріотизмом не «інфікована». Україна, за незалежність якої понад десять тисяч її вірних синів і дочок заплатили своїм життям, сьогодні опинилася перед загрозою втрати державності.

Обов’язок українських націоналістів – не лише відвернути цю загрозу, але й назавжди знищити чинники, які її провокують. Насамперед – зупинити атаку реваншистських сил в Україні, які не приховують  ні своїх справжніх намірів, ні своєї лютої ненависті і зневаги до української нації та її держави . І ми їх зупинимо! Запорукою цього має стати єдність націоналістичних сил, до якої ми вже зробили перші кроки, підписавши Меморандум.

Головний Провід Конгресу Українських Націоналістів заявив свою чітку позицію щодо єднання і реальної співпраці націоналістичних сил. Як результат, Конгрес ухвалив рішення підтримати кандидатуру Руслана Кошулинського на президентських виборах 2019 року. Переконані, що наш вибір підтримають не лише члени Конгресу, а й свідома українська громадськість.

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів