НАШІ НАЙЩИРІШІ ВІТАННЯ

15 лютого 2018 року, у святковий день Стрітення, виповнилося вісімдесят п’ять років голові Запорізької обласної організації Конгресу Українських Націоналістів  Василеві ТИМЧИНІ. ВІТАЄМО!

Як і сотні років тому, на початку третього тисячоліття люди плекають глибокі почуття любові до Батьківщини від народження. А народився Василь Тимчина в селі Смолин Немирівського району на Львівщині в багатодітній сім’ї, де  й виховувався на національних традиціях – у родині, в українській народній школі. Паростки бунтарства заклав у свідомість хлопця його батько Федір Тимчина, січовий стрілець Армії ЗУНР, ад’ютант головнокомандувача берегової оборони Чорноморського флоту УНР (1918 – 1920 рр.)

Після закінчення неповно-середньої школи 1948 року друг Василь вступив на навчання  до Львівської зооветеринарної школи. Працював завідувачем зоопунктом Немирівської ветеринарної лікарні. Служив в армії. Після демобілізації навчався в Мелітопольській агропромисловій академії, яку закінчив 1963 року за фахом інженер-механік. Працює на відповідальних і керівних посадах на Херсонському комбайновому заводі, Каховському дослідно-експериментальному, Роздольському гірничо-хімічному комбінаті, в тресті «Запоріжводбуд» головним технологом тощо.

З 1989 року Василь Тимчина активно займається громадсько-політичною діяльністю. Він – один із організаторів відродження українського козацтва. На підставі Указу Президенства України від п’ятого січня 1995 року гетьманом Українського козацтва йому присвоєно козацьке звання полковника. Василь Тимчина – один із засновників і організаторів Запорізької обласної організації Спілки офіцерів України. У 1992 році – голова секретаріату Запорізької обласної організації УРП.

1995 року в Запоріжжі зареєстровано обласну організацію Конгресу Українських Націоналістів, головою секретаріату якої обрано Василя Тимчину. З січня 2000 року  він – голова  Проводу ЗОО КУНу.

Друг Василь проводить активну роботу, як член правління обласного об’єднання ВУТ «Просвіта» імені Тараса Шевченка, заступник голови товариства «Україна – Світ», заступник голови Запорізької кошової управи Братства ОУН і УПА. Він – автор статті про відродження українського козацтва на Запоріжжі в Енциклопедії Українського козацтва.

Повний сил, завзяття та енергії, Василь Тимчина зустрічає свій ювілей. Тож зичимо йому наснаги, міцного здоров я та успіхів у праці в ім’я  української нації та її держави.

Провід ЗОО КУН,

Запорізька Кошова Управа Братства ОУН і УПА,

ЗОО ВУТ Просвіта» ім..Т.Шевченка

Головний Провід Конгресу Українських Націоналістів, друзі й побратими в Києві та з усієї України сердечно вітають друга Василя з ювілеєм. Зичимо Вам, дорогий друже Василю, здоров я, щастя, добра, всіляких гараздів і нових звершень у праці на благо України на многії і благії літа.

З повагою

Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь