Прем’єра вистави «Мазепа»

У п’ятницю, 16 березня 2018 року о 18.00, в приміщенні Центру культури та мистецтв Дніпровського р-ну м. Києва ( вул. Алма-Атинська, 109, малий зал) відбудеться ПРЕМ’ЄРА вистави «МАЗЕПА» Lovestory».

МАЗЕПА. Триста років це ім’я хвилює світ. Український гетьман та меценат, поет та палкий коханець, лицар, будівничий церков і університетів, людина, яка пішла проти московського царя. Хто він, таємничій вершник, після смерті якого були знищені усі його портрети, спаплюжена могила, віддане анафемі ім’я? На це питання намагалися відповісти Байрон і Віктор Гюго, Пушкін і Вольтер.

Вистава Театру української традиції «Дзеркало» «Мазепа» Love-story» підіймає покров таємниці кохання великогогетьмана і його юної похресниці Мотрі Кочубівни. Глядачі поринуть у ті романтичні часи, де схрестили шаблі Любов і зрада, де світом править справжнє кохання, а Віра і Честь -дорожчі від золота.

Постановка- Дмитро Сторчоус

Сценографія –Микола Костюшко

Хореографія – Назар Латиш

Художній керівник театру – Голова Дніпровської районної організації Конгресу Українських Націоналістів в м. Києві, Заслужений діяч мистецтв України Володимир Петранюк

Тривалість дійства – 1 год 50 хв, без антракту.

Довідки і квитки за тел.:

050-446-08-64

098-963-79-77

Прес-служба КУН