Презентація книжки Голови Дніпровськкої районної організації Конгресу Українських Націоналістів В. Петранюка «Мазепа, Шевченко, Бандера – духовний тризуб українця»

У четвер, 31 травня 2018 року, у столичному Будинку письменників України (вул. Банкова, 2, маєток Лібермана) відбудеться презентація книги Володимира Петранюка «Мазепа, Шевченко, Бандера-духовний тризуб українця». П’єси для театру». Початок заходу – о 17.00.

Книга Володимира Петранюка – не просто збірка драматургії відомого подвижника на ниві розвитку українського театрального мистецтва. Це визначний просвітницький акт, неоціненний матеріал і дружній поштовх для багатьох сучасних театральних діячів,які лише починають свій шлях до справжньої України.

Як зазначає відомий письменник і учасник російсько-української війни Борис Гуменюк, «Мазепа, Шевченко, Бандера – духовний тризуб українця» — три п’єси виходять з робітні Володимира Петранюка у широкий світ в образах, в характерах, у метафорі, яка виростає до рівня загальнонаціонального культурного явища»

Володимир ПЕТРАНЮК. Заслужений діяч мистецтв України. Актор, режисер та драматург, учень легендарного українського актора Петра Сергієнка. Засновник і керівник Театру української традиції «Дзеркало». Автор книги майже двох десятків п’єс, які в більшості вже поставлені на сцені театру «Дзеркало». Довгий час жив і керував власним театром в еміграції (Польща, Краків). Член Конгресу Українських Націоналістів. Представляє і розвиває рідкісний жанр українського патріотичного театру. В своїх виставах заграв ролі Тараса Шевченка, Івана Мазепи і Степана Бандери.

Творчість В. Петранюка і колективу, яким він керує понад 30 років, десятки разів була відмічена дипломами на фестивалях в Україні і за її межами, а як актор, драматург, режисер і педагог — він і надалі є генератором мистецьких  ідей і духовної активності на користь єдиної для Володимира Петранюка мети – добра України.

В презентації братимуть участь актори та режисери київських театрів, письменники, художники та відомі громадські діячі.

Довідки за тел:

(044) 253 45 86

(044) 568-98-40

(050) 446 08 64