ВОЛОДИМИРОВІ БАЛУХУ — 47! ВІТАЄМО!

Восьмого лютого виповнилося сорок сім років Володимирові БАЛУХУ,  нескореному московською ордою українцеві, членові Конгресу Українських Націоналістів, керівникові місцевого осередку Конгресу, народному Герою.

Конгрес Українських Націоналістів сердечно вітає друга Володимира з  уродинами, зичить йому міцного здоров я,  невичерпної енергії та сил, таких потрібних, аби вижити  в тюремних  московських застінках,  вийти на волю та відбудовувати рідну землю, сплюндровану російськими окупантами.

Україна пишається Вами, друже, і вболіває за Вас. Нам, Вашим однопартійцям, добре відомі  Ваші подвижництво і відповідальність. Адже кожну, доручену Вам справу, Ви виконували з честю. Ваша відвага та громадянська позиція  спонукала  людей не боятися ворога, виганяти з душі сумніви й острах. Ви є прикладом  того, яким має бути справжній чоловік. Сфабрикована проти Вас справа та цинічний вирок суду країни-окупанта – три роки і сім місяців неволі — спонукали Вас влучно прокоментувати марні зусилля московитів, як неспроможність змусити Вас полюбити «нову батьківщину».

Як не змогли добитися окупанти покори, коли вимагали зрадити синьо-жовтий прапор, який впродовж років майорів на будинку Балуха, що в селі СеребрянкаРоздольненського району, як не зуміли примусити зняти табличку «вулиця Героїв Небесної Сотні», яку ще 26 листопада 2016 року він розмістив на стіні свого дому.

Дорогий друже! Ми переконані, що Ваші слова мають життєстверджувальну силу. Тож нагадаємо ті, які Ви сказали наприкінці судилища, — «Якщо хтось думає, що те, що зі мною відбувається, — це жертва, то я так не вважаю. Все буде нормально. Ми все одно переможемо!»  Віримо, що сказане Вами дуже скоро збудеться.

Слава Україні!    Героям Слава!

Степан   БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів