«Я вірю в українську націю!» — Слава Стецько

Сьогодні, 14 травня 2018року, виповнюється 98 років від дня народження Слави Стецько —  великої українки, видатного політика та державного діяча,  Провідника Організації Українських Націоналістів (1991-2000 рр.), засновниці та Голови Конгресу Українських Націоналістів (1992-2003 рр.), Президента Антибільшовицького Блоку Народів (1986-2003 рр.),  народного депутата України трьох скликань.

Її життя – посвята Україні. Дитинство, юність, зрілі і літні роки, кожен день свого життя – аж до останнього подиху – Слава Стецько присвятила українській нації та її державі. Вона по праву належить до найвидатніших українок ХХ століття. Поза сумнівом, Слава Стецько назавжди увійшла в історію України, стала символом жертовної боротьби за її свободу, невтомної праці, незламної стійкості та відваги.

«Якою я бачу майбутню Україну? Очевидно, що тепер олігархи  пробують зайняти нішу, з якої вони випихають комуно-соціалістів. Вони намагаються працювати тільки на свої кишені, а не на український народ. Але раніше чи пізніше до влади прийдуть націонал-державницькі сили. І чим швидше це станеться, тим швидше настане потужний розвиток української держави». (Роздуми Слави Стецько для книжки «Уславлені постаті України, 2002 рік).

Прес-КУН