З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ, УКРАЇНО!

Дорогий український народе! 
Дорогі друзі, однодумці, побратими! 
Дорогі захисники Батьківщини!

Відновленій 24 серпня 1991 року Незалежній Українській державі виповнюється 27 років. Цей ухвалений Верховною Радою України Акт був підтверджений і назавжди узаконений всенародним волевиявленням на референдумі першого грудня 1991 року. 
Наш народ приступив до будівництва держави і мріяв про мирне, гідне життя. Проте націоналісти ні на мить не забували про загрозу з боку нашого одвічного ворога – Росії й нагадували всім українським урядам про потребу зміцнювати обороноздатність країни, оскільки вона є гарантом національної безпеки. Понад чотири роки тому переконалися, що ми були праві. Росія захопила Крим і вторглася на Донбас. Здавалося, над країною нависла катастрофа. Але тисячі, десятки тисяч добровольців стали на прю з агресором і врятували нашу рідну землю від потопту московської орди. Ми завжди пам’ятатимемо подвиг звитяжців, він буде уславлений у майбутніх поколіннях, як приклад безмежної відданості Батьківщині.
Нам потрібна єдність нації. Її майбутнє залежить лише від нас, українців. Чекати поблажливості якоїсь могутньої держави, виступаючи в статусі суб’єкта в геополітичному вимірі, принизливо для древньої нації, яка збагатила світ своїми надбаннями в науці та культурі, прославилась своїм воїнством і народом. Отже, пам’ятаючи слова незабутньої нашої провідниці Слави Стецько про те, що «гарантією безпеки нації є її власна сила», маємо об’єднати народ віддати максимум можливого для створення збройного щита держави супроти агресора, який не має наміру відмовлятися від своїх загарбницьких цілей. І – молитися Всевишньому.
Тож за тебе, свята Україно, станемо з Божим благословенням у монолітні ряди! Об’єднаємося. Полюбимо один одного. Покляне­мося у вірності найдорожчому – Україні. З нами – Бог.
Слава Україні! Героям слава!

Степан БРАЦЮНЬ,
Голова Конгресу Українських Націоналістів