З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ І НОВИМ 2019 РОКОМ!

Дорогі друзі, побратими!

Дорогий український народе!

Новий, 2019 рік – на порозі нашого дому. Різдво Христове осяває нашу землю, кожну українську родину. Щастям і радістю повниться наша Батьківщина. Зійшла на землю Божа благодать, і ми вперше за довгих 332 роки відзначаємо ці свята в лоні Церкви-матері. 15 грудня об’єднавчий собор у тисячолітньому храмі Софії Київської ухвалив статут і обрав предстоятеля Української незалежної, помісної, православної Церкви. А шостого січня, на свят-вечір, ми сподіваємося на величну подію: Вселенський патріарх Варфоломій вручить предстоятелеві нашої Церкви Епіфанію Томос, який дарує Українській православній Церкві автокефалію віднині і навіки. Бог любить Україну, дорогі мої, і дарує нам надію на її процвітання.

Так, нам доведеться здолати ще немало перешкод, очистити рідну країну від російської орди, від зайд і заброд, які оскверняють святу українську землю. Та ми переможемо – і у війні, і в мирних звершеннях, якщо кожний із нас збагне, що наша сила – в єдності, а не в чварах, якщо християнською любов’ю буде оповита наша земля, а ми молитимемо Всевишнього про його ласку до нашого народу. Віримо, що Новий рік буде багатий на нові позитивні зрушення, плідну працю заради спільної мети всіх українських державницьких сил –розбудови сильної, демократичної, європейської Української держави.

2019 рік пройде під знаком заповітів Провідника Організації Українських Націоналістів Степана Бандери, 110-річчя якого відзначатимемо в перший день Нового року. Його дух одвічної стихії нагадає нам про величні подвиги і незламність наших великих попередників, українських героїв і покличе нас творити нове життя. Ми – готові його творити.

Зичимо Вам і Вашим родинам у Новому 2019 році міцного здоров’я, злагоди та усіляких гараздів. Нехай у Різдвяну ніч зійде до Вашої оселі та осель усіх українців Господнє благословення, яке додасть сил, наснаги та наповнить серця надією на краще майбутнє українського народу і держави. Христос народився! Славімо його!

Степан БРАЦЮНЬ,

Голова Конгресу Українських Націоналістів