Запрошуємо на смолоскипний марш на честь Провідника української нації Степана Бандери

1 січня 2019 року в Києві відбудеться смолоскипний марш з нагоди 110-ої річниці від Дня народження Провідника Організації Українських Націоналістів та всієї української нації, Героя України Степана Бандери. Активісти Конгресу Українських Націоналістів  традиційно візьмуть участь  у вшануванні пам’яті Провідника разом з Організацією Українських Націоналістів, ВО “Свобода”, НВР “Правий сектор”, С14 та своїми побратимами і численними прихильниками.

Вшанувати  пам’ять Степана Бандери, чин та його ідеї щорічно виходять десятки тисяч українців в багатьох куточках України та світу. Його невмирущий життєвий приклад став дороговказом вже для кількох поколінь українських націоналістів і для усіх нинішніх борців за Самостійну Соборну Українську Державу. Запрошуємо все членство, а також симпатиків та друзів Конгресу долучитися до вшанування пам’яті Провідника української нації!

О 17:30  — збір учасників акції у дворі будинку, який розташований за адресою вул. Антоновича 3б. Прохання до членства: завчасно придбати смолоскипи та взяти з собою партійну і державну символіку.

Початок маршу — о 18:00, з парку Тараса Шевченка від пам’ятника Кобзареві.


Прес-служба

Конгресу Українських Націоналістів