Звернення до громадян України та відповідальних працівників правоохоронних органів

27 грудня 2018 року біля офісу Всеукраїнського Братства ОУН-УПА в місті Івано-Франківську по вулиці Богдана Лепкого, 46 був здійснений замах на життя, відомого державного діяча, Міського голови м. Івано-Франківська 1994-1998 рр.,  Голови Всеукраїнського Братства ОУН-УПА, заступника Голови Конгресу Українських Націоналістів, голови Івано-Франківської обласної організації  Конгресу Богдана Боровича. Злочинець без будь-яких видимих причин та мотивацій наніс Богдану Боровичу ряд тяжких тілесних ушкоджень, внаслідок яких за допомогою небайдужих перехожих він був доставлений до обласної клінічної лікарні.

Члени Конгресу Українських Націоналістів, воїни ОУН-УПА, всі представники патріотичних сил розцінюють факт побиття лідера національно-патріотичного руху України як виклик та супротив з боку антинародної коаліції олігархічних угрупувань активній життєвій позиції Богдана Боровича, яка повсякденно спрямована на подолання масової корупції та побудови і утвердження громадянського суспільства в Україні.

Ми вимагаємо від Президента України, державних та правоохоронних органів (СБУ, Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ) негайно створити слідчо-оперативну групу із кращих слідчих та оперативних працівників та по гарячих слідах та у найкоротші терміни провести оперативне розслідування замаху на вбивство, а можливо й диверсійно-терористичного акту стосовно державного діяча, лідера патріотичних сил України, встановити замовників та виконавців особливо важкого злочину та доповісти громадськості про результати здійснення слідчих та оперативно-розшукових заходів. Висловлюємо надію на неупередженість проведення слідчих дій та притягнення винних осіб до відповідальності згідно діючого законодавства України. Залишаємо також за собою право надання інформації про вчинення акції проти Богдана Боровича міжнародним організаціям та правозахисній громадськості.
Голова Конгресу Українських Націоналістів                Степан Брацюнь

Секретар Всеукраїнського Братства  ОУН – УПА       Марія Солодчук


28.12.2018 року