Атака на Саудівську Аравію … Російська загроза є універсальною.

14 вересня 2019 року стало відомо про атаку дронів та крилатих ракет на один із найбільших у світі нафтопереробних заводів Saudi Aramcoв Саудівської Аравії. Reuters зазначило — це найбільша атака на нафтову інфраструктуру Саудівської Аравії за останні 10 років. Подібних атак  зафіксовано вже більше 100. Після нападу Саудівська Аравія заявила про падіння  видобутку нафти  вдвічі, а це майже 6% світового видобутку – близько 6 млн барелів щодоби. Укрінформ подав суху статистику світових ринків – ціни вибухнули в середньому на 10%. Шкеребеть розлетілися  прогнози стабільного падіння цін на нафту в кінці 2019-2020 рр.

          Королівство збирається компенсувати нестачу нафти запасами зі своїх гігантських резервних сховищ у Роттердамі, японській Окінаві, Сіді Керірі у Середземному морі поблизу берегів Єгипту — повідомляє УНН, посилаючись на Bloomberg. Президент США Дональд Трамп розпорядився відкрити, в разі необхідності, стратегічні запаси нафти США для запобігання  різкому росту цін на нафту та дестабілізації світового енергетичного ринку.

         Агресія Ірану!?

         Формально виглядає, що так. Правда, офіційно про відповідальність за  агресію заявилокероване та наповнюване зброєю, інструкторами з Ірану збройне угруповання єменських повстанців-хуситів «Ансар Аллах».

         Коаліція на чолі з Саудівською Аравією веде боротьбу з єменсько-іранськими фейкповстанцями з 2015 року. Останні півроку конфлікт в регіоні Перської затоки між Іраном і США, Саудівською Аравією та Об’єднаними Арабськими Еміратами серйозно загострився.19 липня цього року збройні сили Ірану затримали два британські нафтові танкери в Ормузькій протоці. За минулі місяці хусити, підтримувані іранським керівництвом, неодноразово атакували різних об’єкти в Саудівській Аравії: безпілотниками у червні аеропорти Джизан та Абха,  серпні родовище на сході Саудівської Аравії.
         Уряд США опублікував супутникові знімки нафтопереробного заводу у містах Абкайке та Хурайсе до та після останнього нападу, посилаючись на BusinessInsider  інформує 24tv.ua.Ці фото свідчать про те, що атака була здійснена з півночі або північного заходу. Томуамериканські  урядовці стверджують –20 дронів та, вперше використаних для подібних нападів, 12 крилатих ракетприлетіли на нафтозавод з боку Ірану або Іраку, а не з Ємену, розташованого на півдні.

         Чи діяв би Іран так необачно, якби за його агресивними діями не маячила тінь Москви. Адже нафта – основна стаття доходу, яка утримує новітнюмосковську імперію на плаву та наповнює тіньові грошові потоки                    клептократичної  путінської диктатури.

        Передісторія. Спогади про майбутнє…

        «Нинішній міжнародний тероризм був запліднений на Луб’янці в штаб-квартирі КГБ після шестиденної війни на Близькому Сході в 1967 році.» -стверджує найвисокопоставленіший розвідник-перебіжчик із країн т. зв. Варшавського договору, генерал-полковник Іон Пачепа — шеф зовнішньої розвідки Секурітате, радник румунського комуністичного «вождя» Ніколає Чаушеску.

          «У сучасному світі, коли ядерна бомба зробила використання військової сили застарілими, тероризм повинен стати нашою головною зброєю». — модерує Пачепа у книзі «Fake» слова генерал-полковника Александра Сахаровського  — очільника зовнішньої  розвідки  КГБ СССР. У 1968-78 роках російські служби безпеки, створені під наглядом Сахаровського, щотижнево відправляли два вантажних літаки із зброєю для палестинських терористів у Лівані.Штазі (Міністерства держбезпеки НДР) лише в 1983 році відправило  у Ліван автоматів Калашникова на майже два мільйони доларів. Комуністична Чехо-Словаччина переправила в регіон 1000 тонн вибухівки Семтекс, якої могло б вистачити, за твердженням фахівців,  на 150 років.

          Генерал Пачепа також згадує, що в 1971 році генерал Сахаровський показав йому в своєму кабінеті карту, яка червонілася маленькими прапорцями. «Це мій винахід», — похвалявся Сахаровський. Як виявилося, кожен прапорець позначав захоплений терористами цивільний літак: лише впродовж 1969 року Організація Визволення Палестини захопила 82 цивільних літаки.

        Автор книги «Дезінформація», знаючи глибоко систему комуністичних спецслужб зсередини, приходить до такого висновку: «Варварський КГБ,… не тільки вижив, але і перетворив сучасну Росію в першу в світовій історії диктатуру, якою управляє держбезпека. Якщо в роки холодної війни КДБ був державою в державі, то тепер він сам став державою, а Путін виявився найбагатшою людиною не тільки в Росії, але й у всій Європі». США, країни Євросоюзу,  G7 та G20, весь світ повинен остаточно усвідомити — хто направляв авіалайнери в хмарочоси-близнюки у Нью-Йорку 11 вересня 2001 року.

          Що не вдалося ІДІЛ?…

         Функції дестабілізації всього нафто-газовидобувного регіону Близького Сходу та Перської затоки повинна була виконати фейкова  Ісламська держава Іраку та Леванту – ІДІЛ. Саме через ІДІЛ Москва намагалася реалізувати свої надзавдання та зберегти високі ціни на нафту і газ на світових ринках. Маскування спецоперації – нібито терористично-радикальний ісламізм, публічні телевізійні страти, масовані терористичні акти в Європі, США та інших країнах.

          І доказів тому безліч. «Ісламську державу» очолював останнім часом колишній командир ОМОНу МВС Таджикистану Гулмурод Халімов. В рядах т. зв. армії ІДІЛ воювало в різний час від 5000 до 7000 бойовиків — вихідців із Росії та колишнього СССР. Росію багаторазово ловили на імітації бойових дій проти ІДІЛ в Сирії. Муфтій Духовного управління мусульман України «Умма» Саїд  Ісмагілов стверджував, що у Сирії Кремль створив анклав, єдиним джерелом доходів для якого є торгівля сирою нафтою саме для фінансування терористів. В Іраку, в університеті міста Мосул, військові виявили десятки російських паспортів, які належали бойовикам ІДІЛ. І хоча Ісламська держава не досягла мети накресленої кураторами з Кремля, однак пролила ріки крові та поламала сотні тисяч доль простих людей у Іраку, Сирії, Франції, Великій Британії, Бельгії та інших країнах.

         Тепер настала черга використати Іран.

         Іран. Доведення до суїциду.

         Думається, що Москва повільно, як удав свою жертву,  узалежнювала Тегеран впродовж останніх десятиліть. Через «мирну ядерну програму» Ірану, яка чомусь вилилася у намагання створити Іраном власну ядерну зброю, ракетну програму, поставки російських озброєнь, військових радників, які перетворювалися в кураторів. Злі язики поговорюють, що саме російський бізнес активно допомагає Ірану обходити міжнародне нафтове ембарго.

        Остаточно неформальний військово-політичний альянс Росії та Ірану сформувався з початком «громадянської» війни у Сирії. Адже російські війська  пліч-опліч 70-ти тисячами стражів ісламської революції Ірану захищають режим Асада у Сирії. Нагадаємо, що затяжна війна у Сирії унеможливила оперативну організацію поставок вивільнених обсягів газу з Катару у Європу, що призвело б до значних збитків, а можливо й краху російського «Газпрому».

         Як Росія на Донбасі, так Іран в Перській затоці перейшов від обережних поодинокихнападів на нафтові танкери до масштабних диверсій, які дестабілізують світовий енергетичний  ринок. Звичайно, що мова терору навряд чи змусить міжнародне співтовариство і коаліцію зняти з Ірану ембарго та інші санкції. Одночасно, спровокована криза вирішує цілий ряд проблем Російської Федерації, яка відчуваєна собі повною мірою падіння цін на нафту в сукупності із дією міжнародних санкцій через агресію в Україні. Важко не погодитися із думкою неназваного  експерта, оприлюдненою на сайті на сайті 24tv.ua:ось в тому-то і вся дилема, що підштовхуваний якимись радниками Іран, з шаленством суїцидала, облитого нафтою, запалює сірники. Адже одна справа — атаки на поодинокі танкери, а зовсім інша – позбавити щодобово ринок майже 6 млн барелів «чорного золота». І це Тегерану вже точно не спустять з рук. І вгадайте, хто в остаточному виграші, незалежно від подальшого розвитку подій?…

       Тому попереджає нас з середини ХХ ст. голова Антибільшовицького Блоку Народів Ярослав Стецько: «Месіянізм, імперіялізм і аґресивність Росії завжди були, є і будуть найбільшою загрозою для вільного людства. …Російська загроза є універсальна, тому до боротьби проти неї мусить стати весь світ!».

        Можливо настав час лідерам США, Великої Британії, Німеччини, Франції та інших країн зняти рожеві окуляри та перегорнути у своїй міжнародній політиці сторінку постправди, припинити будувати Північні потоки, запрошувати лідерів держав-терористів на саміти G7 чи намагатися заробляти з вбивцями, винними у масових умисних злочинах проти людства і людяності.

        Бізнес чи цінності?…

Тарас Процев’ят

м. Київ

18 вересня 2019 року.