ВІЧЕ ГІДНОСТІ

У неділю, 24 лютого,  тисячі людей прийшли на  Майдан Незалежності. Жителі Києва та його гості відгукнулися на клич об’єднаних сил націоналістів «За чисті вибори!», під яким і відбулося велелюдне  Віче  гідності. Замайоріли на Майдані знамена ВО «Свободи», Конгресу Українських Націоналіств, ОУН, «Правого сектора», С14. Здавалося, що  дорогі серцю кожного українця мелодії уже линуть у піднебесся… Лідер «Свободи» Олег Тягнибок відкриває віче  словами Декалогу  українських націоналістів: «Пімсти смерть Великих Лицарів». Найкращий спосіб вшанувати пам’ять Героїв і помститися ворогові за їхню смерть, наголосив промовець,  — втілити в життя їхню мрію: збудувати  Українську державу – вільну, соборну, без хлопа і без пана.
Українські націоналісти вважають своїм святим обов’язком виконати заповіт наших великих попередників, вони вирішили очолити державну владу в країні, для чого об’єдналися і висунули кандидатом у президенти єдиного від націоналістичних сил кандидата Руслана Кошулинського. Тим більше націоналісти зацікавлені, аби ці вибори пройшли чесно, без підкупу і без обману. Тож їх непокоять сигнали, що надходять звідусіль, про спроби підкупу виборців, маніпуляції та відверту брехню.
«В усьому цивілізованому світі, — сказав Руслан Кошулинський, — свідомі люди голосують згідно зі своїми переконаннями і не продаються ні за гречку, ні за солодкі обіцянки. Не піддаються на цинічний шантаж і маніпуляції. Вони щасливі, успішні й заможні тому, що обирають ідеологію, програму, а також людей, які здатні їх втілити. У нас щоразу намагаються підкупити виборців олігархи, переконуючи людей, що від них нічого не залежить. Насправді, олігархи саме й бояться виборців, тому що їхня позначка в бюлетені – вирок для них». Ще кандидат у Президенти нагадав про наш моральний обов’язок перед побратимами, які полягли за волю України.
Голова Конгресу Українських Націоналістів Степан Брацюнь зізнався, що кожного разу, коли він піднімається на цю сцену, відчуває щем у серці. «Ми зараз стоїмо на святому місці, — наголосив лідер Конгресу, — де п’ять років тому шопта сміливців  стала на прю з жорстоким ворогом. Так, ми тоді перемогли. Але ціною життя найкращих наших побратимів. Перемогли, тому що були єдині у прагненні захистити свободу. Тому ми і тепер об’єдналися і висунули кандидатом у Президенти Руслана Кошулинського, бо впевнені, що саме такий лідер має очолювати Українську державу в її поході за перемогу над окупантом, за мир, за процвітання. Для перемоги нам потрібні чесні, чисті вибори, без підкупу і підтасовок. На жаль, ми вже нині бачимо черги за пакунками «з гречкою». Дехто каже, мовляв, беріть пакети, а голосуйте, як треба. Ми категорично кажемо: ні, не треба брати! Бо це великий гріх перед Всевишнім, про що застерігає у своєму Зверненні Синод УГКЦ.»
Народний депутат України, свободівець Андрій Іллєнко переконаний, що об’єднані сили націоналістів – єдині, хто може протистояти олігархату в намаганнях сфальшувати вибори . Для цього треба проводити серед людей просвітницьку роботу.
Того дня з трибуни прозвучали багато мудрих меседжів. Адже думаючі, безмежно віддані Україні люди промовляли, як, приміром, народний артист України, свободівець Богдан Бенюк і його побратими. Усіх їх підтримували люди з Майдану. І знову, як під час Революції Гідності, в повітрі бриніла єдність, готовність монолітом стати «за Україну, за її волю». Так, переможемо!