ЗАЯВА

У зв’язку із наміром Адміністрації Президента України В. Зеленського провести так званий референдум «про мир з Москвою» вважаємо за необхідне заявити.

Ідея такого референдуму не тільки не відповідає інтересам нашої держави, а є відвертою спробою реалізувати в Україні московський сценарій дестабілізації ситуації в Україні, що може призвести до втрати державності.

Такий сценарій Кремль уже один раз реалізував на території України, внаслідок чого відбулася військова окупація Криму і збройне протистояння України і РФ на Донбасі.

У результаті – окупація частини українських земельі тисячі загиблих героїв.

Українські націоналісти, які мають великий досвід боротьби з російським імперіалізмом, ніколи не погодяться на будь-які компроміси з Москвою.

Замість того, щоб проводити референдум «про мир з Москвою» треба укріплювати Збройні сили України і бути готовим як до відбиття нової агресії, так і звільнення Криму і Донбасу від московських окупантів.

Ми віримо у силу української нації, віримо, що українці зможуть здолати свого одвічного ворога і відновити територіальну цілісність та суверенітет України.

Конгрес Українських Націоналістів

Всеукраїнське обєднання  «Свобода»

Політична партія «Правий сектор»

Організація Українських Націоналістів

Всеукраїнська організація«Тризуб» ім. Степана Бандери