Минуло 16 років як відійшла у вічність Слава Стецько, ім’я якої займає вагоме місце в пантеоні видатних українських жінок.

Член Організації Українських Націоналістів з 1938 року, співорганізатор жіночої мережі і юнацтва ОУН, Червоного Хреста — медичної служби УПА. 1943 року ув’язнена німцями у Львові. Член Центральної Управи Спілки Української Молоді (1948-1953), а з 1968 — керівник сектору зовнішньої політики Проводу ОУН. Одночасно — шеф бюро АБН, головний редактор ABN-Correspondence, щоквартальника «Ukrainian Review», інших видань АБН, співзасновник та організатор Європейської Ради за свободу (ЄРС). Надалі президент Антибільшовицького Блоку Народів (1986-2003), співтворець Всесвітньої антикомуністичної ліги, до складу якої входили антикомуністичні організації більше 60 країн світу. Голова проводу Організації Українських Націоналістів (1991-2001). Засновник і Голова політичної партії Конгресу Українських Націоналістів (1992-2003 рр.) . Депутат Верховної Ради України другого, третього і четвертого скликань.Як депутат-старійшина приводила до присяги депутатський корпус парламенту третього та четвертого скликань.
За цими сухими фактами — беззавітний патріотизм та посвята , титанічна щоденна праця, неоціненний досвід…

Сьогодні, вшанувати пам’ять Слави Стецько до могили на Байкове кладовище прийшли віряни УГКЦ на чолі з настоятелем церкви святого Миколая Чудотворця на Аскольдовій могилі о. Ігорем Онишкевичем, родичі, друзі та соратники.