Вітаємо славну ювілярку!

Конгрес Українських Націоналістів сердечно вітає з 95-річчям від Дня народження видатну українку, ветерана національно-визвольної боротьби, багатолітнього політв’язня совєтських концтаборів Дарію Гусяк. 
Вона належить до тієї лицарської когорти нескорених, завдяки яким у 1991 році постала незалежна Українська держава.
Дарія Гусяк — стала для нас взірцем самопожертви, вірності, незламності духу. Вона, зв’язкова Головного Командира УПА Романа Шухевича, засновниця Конгресу Українських Націоналістів і громадської організації Всеукраїнської Ліги Українських Жінок, соратниця Слави Стецько. 
На скрижалях пам’яті українського народу її ім’я буде записано поряд із іменами Великих синів і доньок України. Її життя і боротьба – взірець для майбутніх поколінь українців. 
Незважаючи на 25-річні поневіряння в московських тюрмах, Дарія Гусяк завжди вражала нас своєю працездатністю, енергійністю, вмінням організовувати людей і готовністю кожну мить свого життя присвятити Україні. Роки тяжких випробувань, тюрми і табори не зламали цієї гордої українки, не спустошили її душі. Вона завжди готова прийти на допомогу, а двері її домівки повсякчас відчинені для побратимів.
Конгрес Українських Націоналістів високо цінує Ваш особистий внесок у розбудову нашої політичної сили, наповнення її чеснотами та звитягою наших великих попередників, для яких Україна завжди була понад усе. 
Бажаємо славній ювілярці міцного здоров’я, сил і ще довгих-довгих літ життя, аби всю свою мудрість і досвід боротьби Ви встигли передати молодому поколінню українських патріотів! Добра Вам, шани від людей, оптимізму й усіляких гараздів!


З повагою і вдячністю за Ваше подвижництво,

Голова Конгресу Українських Націоналістів             Степан Брацюнь