ПРОСТИ І ПРОЩАВАЙ

Конгрес Українських Націоналістів сумує з приводу смерті Романа Кіся, відомого вченого, філософа, письменника і публіциста.

Людина високих ідеалів і цінностей, Роман Кісь  присвятив їх утвердженню  свою наукову та громадську діяльність. Його життя та подвижницька праця – взірець єдності ідеї та чину. Друг Роман жив і творив за  світоглядними принципами націоналізму. Він був нашим побратимом. Спілкування з ним не лише збагачувало інтелект людини, а й утверджувало віру в перемогу добра над злом, у те, що «фінал третього Риму» таки не забариться.

     Він жив заради України та її свободи, і це не перебільшення. В найскладніші для українців час Роман проводив «одиночні» пікети у столиці, а далі прямував, приміром, до Харкова. І там знову – пікет. Його тверду позицію та щирі слова сприймали чи не у всіх регіонах країни. А з початком російсько-української війни він тижнями перебував на Сході, у прифронтових містах, спілкувався з населенням і воїнами, виконуючи місію волонтера, який несе людям високі духовні та моральні ідеали. Роман Кісь  навіть започаткував власне видання «Поштовх», яке поширював саме в тих регіонах, де його знали і довіряли.

     Роман Кісь відійшов у вічність дуже несподівано. Для українських націоналістів його смерть – велика втрата. Втім, не лише для нас, а для всіх людей доброї волі, які знали і шанували друга Романа за його подвижництво і безмежну відданість Україні. Сумуємо разом з його рідними і друзями. Висловлюємо щирі співчуття найдорожчим покійного. Молимо Всевишнього, аби оселив його душу в Царстві Небесному.

Прости і прощавай, друже.

Вічна пам’ять…

Степан Брацюнь,

Голова Конгресу Українських Націоналістів